9 листопада - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ
ПОКЛИКАННЯ НА ІНФОРМАТИКУ
Урок інформатики розпочнеться о 12 год 40 хв
Ідентифікатор конференції: 717 8821 6381
Код доступу: 1
Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ
1. Розташуйте рядки так, щоб утворилася загадка, і відгадайте її.
2. Поміркуйте і запишіть, які слова вам спадають на думку, коли ви чуєте слово “комп’ютер”.
3. Сьогодні неможливо уявити життя без комп’ютера. Пригадайте, які справи вони нам допомагають робити швидше та якісніше. Але при цьому в сучасному світі виникла проблема: діти і комп’ютер. Ця проблема хвилює всіх: і батьків, і педагогів, і лікарів. Спробуємо з вами розібратися: комп’ютер — це добре чи погано?
4. Поміркуйте над питанням і займіть позицію.
ЯК ВПЛИВАЄ КОМП’ЮТЕР НА ЛЮДИНУ?
Висловіть свою думку “Я вважаю, що комп’ютер впливає / не впливає на людину, тому що …” та обґрунтуйте її.
5.Цікава інформація
Комп’ютер — це засіб зв’язку, пошуку інформації, його можна використовувати для розваги. Сьогодні комп’ютер чи гаджет можна знайти практично в кожному домі, а з появою інтернету роль комп’ютерів у нашому житті помітно зросла.
Переваги комп’ютерів:
1. Спрощення робочого процесу. Особливо спростилася “паперова робота” деяких фахівців завдяки появі текстових редакторів. Завдяки програмі Excel бухгалтерам та економістам тепер не потрібно рахувати вручну все — за них це робить комп’ютер.
2. Пошук інформації. Завдяки персональним комп’ютерам та інтернету пошук необхідної інформації став хвилинною справою.
3. Легкість спілкування. Поява соціальних мереж дала змогу користувачам спілкуватися з рідними та близькими, де б вони не були. Завдяки новим технологіям люди знайомляться, призначають зустрічі, спілкуються з тими, з ким у реальному житті побачитися не вдається.
4. Спосіб розваги. Комп’ютерні ігри, перегляди фільмів, прослуховування аудіозаписів, читання книжок — ці та багато інших розваг доступні власникам персональних комп’ютерів.
Недоліки комп’ютерів:
1. Негативний вплив на зір. Варто робити спеціальні вправи для очей і намагатися не сидіти за комп’ютером (та й телевізором також) занадто довго.
2. Проблеми зі спиною. Якщо необхідно провести багато часу за комп’ютером, варто робити перерви і влаштовувати фізкультхвилинки.
3. Втрата часу. Комп’ютер може забирати надто багато особистого часу, особливо у тих, хто від нього залежний. Цей пристрій замість реального спілкування може запропонувати нам чати в соціальних мережах. Але варто не забувати, що живе спілкування не заміниш.
4. Випромінювання. Негативно впливає на загальний стан організму.
Щоб не було проблем зі здоров’ям через постійну роботу за комп’ютером, рекомендується займатися спортом і робити нетривалі перерви кожні 45-50 хвилин роботи.
6. Подивіться мультфільм “Настуня і комп’ютер” і з’ясуйте, чому комп’ютер дівчинки “захворів”.
7. На превеликий жаль, “хвору” техніку може “зцілити” майстер, а от людину, яка “захворіла” від техніки, лікар може вилікувати не завжди. Перевірте, чи не перебуваєте ви у “зоні ризику” — чи немає у вас залежності від комп’ютера чи телевізора. Аби з’ясувати це, дайте відповіді на запитання (дивіться картки)
8.Разом із друзями складіть і запишіть правила користування комп’ютером, ноутбуком чи планшетом (виконаємо разом о 12 год)
МАТЕМАТИКА
1. Попрацюйте на платформі https://vchy.com.ua/
2. Виконайте завдання із картки.
3. Завдання № 113, 114, 115, 116 с. 27 виконаємо разом о 12 год.
4. Задачу розв'яжемо о 12 год
УКРАЇНСЬКА МОВА
1. Перегляньте відео.
2. Виконайте завдання із картки.
3. Завдання із підручника №5, 6, 7, 8 с. 62-64 виконаємо разом о 12 год
Немає коментарів:
Дописати коментар